Drodzy Uczniowie i Rodzice.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 r.które nakłada na nas obowiązek nauczania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość z zachowaniem realizacji podstawy programowej - jesteśmy wszyscy zobowiązani do pracy zdalnej.

Jest to niewątpliwie dla nas wszystkich NOVUM. Teraz możemy wykazać swoje umiejetności posługiwania się nowoczesnymi urządzeniami technicznymi i pracą w sieci. Wiemy , że nie wszyscy macie jednakowe możliwości techniczne i umiejętności. To podobnie jak my. Wierzymy, że uda nam się wspólnymi siłami przetrwać ten trudny dla nas wszystkich okres. Będziemy wspólnie rozwiązywać problemy, które wynikną w trakcie. Liczymy na Wasze wsparcie i pomoc, jak również cenne uwagi. Dbajcie o siebie, bo najważniejsze jest teraz zdrowie. Pamiętajcie , że w dniu dzisiejszym /25.03/ zostały zaostrzone ograniczenia . Bądźcie odpowiedzialni – zostańcie w domu!

W związku z obowiązkiem zdalnego nauczania na poszczególnych grupach wychowawczych na Facebooku  zostały przedstawione  szkolne zasady realizacji podstawy programowej podczas epidemii.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna